Workshop: Ako odkomunikovať kvality vašej firmy na Michelinskej úrovni

Štvrtok (3. 11.) sa na Obchodnej fakulte EU v Bratislave uskutoční ďalšia z prednášok s expertkou z praxe, ktorá prijala pozvanie Monika Nadova Kroslakova, zakladateľky Centrum Rodinného Podnikania | Family Business Center. Tešíme sa na vás Simona.

📍 Prednáška sa bude konať hybridnou formou a je možné sa jej zúčastniť osobne na Ekonomickej univerzite (budova V2, miestnosť B107) alebo pripojením sa na https://bit.ly/workshopSimonaKuban 🆓

Simona Kubán podniká v oblasti digitálneho marketingu a je spolumajiteľkou renomovanej digitálnej agentúre SCR interactive. Agentúra SCR interactive je rodinnou firmou a špecializuje sa na predajný marketing. V roku 2018 sa firma spojila so známou performance agentúrou EnterCompany a rozšírila svoje služby o silný výkonnostný marketing. Spoločnosť ako jedna z mála reklamných agentúr je odmeňovaná z dosiahnutých výsledkov – tržieb svojich klientov. Spoločnosť získala ocenenie Rising stars – najrýchlejšie rastúca firma roka 2017 v digitálnej súťaži Digital PIE.

Agentúra SCR interactive sa stala národným šampiónom a získala prestížne ocenenie European Business Awards™  za excelentné biznis výsledky a progresivitu. V súťaži Digital PIE skončila medzi ocenenými agentúrami v kategórii performance. SCR interactive patrí do top 15 % českých a slovenských Google partnerských agentúr a bola zaradená do programu Sales Guru – intenzívna podpora sales-u agentúry zo strany Google. Skúsenosti z komunikácie z veľkých klientov ako Niké, OTP Banka, Amundsen využívami pre menších a stredných klientov ako Hewlett Packard Enterprise, Kellys – výrobca bicyklov, Mobilonline, EXIsport, Kinekus, ABB a iné.

Simona začala zbierať skúsenosti na marketingovom oddelení hotela už ako šestnásťročná. Vďaka štúdiu cez Erasmus získala prevratné skúsenosti o online marketingu na univerzite v Liege v Belgicku a na univerzite v Halle v Nemecku.

☝️ Ak vás obsah zaujal, môžete nás sledovať kliknutím na Centrum Rodinného Podnikania | Family Business Center pre viac podobných informácií ℹ!