Workshop: Úspešný prevod rodinného podniku

Ako na Úspešný prevod rodinného podniku? Pozývame vás na webinár s Michal Subin zo Subin & Partners Family Office, ktorý sa uskutoční 🗓 10. Novembra o 11:00 hod. 💻 hybridnou formou.

ℹ Michal Subin je popredným odborníkom, ktorý sa dlhodobo venuje problematike rodinného podnikania, jeho medzigeneračného presunu a problematike jeho komplexnej správy.
V roku 2014 spoluzakladal family office v rámci RSM CZ&SK a ako jeden z prvých sa na Slovensku aktívne venoval problematike medzigeneračného transferu a transformácii podnikania.
V roku 2021 sa rozhodol založiť spoločnosť Subin & Partners Family Office, v ktorom sa venuje problematike rodinného majetku vo všetkých aspektoch jeho existencie.
V súčasnej dobe spolupracuje s viac ako tridsiatkou českých a slovenských rodín pri transformácii ich rodinného majetku a presunu na ďalšie generácie ako aj pri správe portfólia ich finančného majetku.

👨‍🏫 Na prednáške sa dozviete o organizácii, medzigeneračnom prechode a hlavných faktoroch pri realizácii transformácie rodinného podnikania.
📍 Prednáška sa bude konať hybridnou formou a je možné sa jej zúčastniť osobne na Ekonomická univerzita v Bratislave (budova V2, miestnosť B107) alebo pripojením sa na https://lnkd.in/eQRYZHYe 🆓

☝️ Ak vás obsah zaujal, môžete nás sledovať kliknutím na Centrum Rodinného Podnikania | Family Business Center pre viac podobných informácií ℹ!