Workshop: Úspešný príbeh rodiny Ambrovicsovcov (Minit Slovakia)

ÚSPEŠNÝ PRÍBEH RODINY AMBROVICSOVCOV (MINIT SLOVAKIA). Pozývame vás na prednášku s Ladislav Ambrovics z MINIT SLOVAKIA, ktorá sa uskutoční 🗓 1. Decembra o 11:00 hod.

ℹ Ladislav Ambrovics je spolumajiteľ a výkonný riaditeľ spoločnosti MINIT SLOVAKIA. V predchádzajúcich rokoch pôsobil na pozícii riaditeľa divízie franchise. Spoločnosť sa radí medzi jednu z najväčších producentov mrazených pekárenských výrobkov v Strednej Európe s viac ako 450 franchise pekárňami na Slovensku, v Čechách a Rakúsku. Ako vyštudovaný ekonóm svoje skúsenosti získal v práci pre poradenskú spoločnosť Deloitte. Je aktívnym športovcom, v obľube má beh na dlhé trate a športový prístup v duchu fair play má rád v pracovnom aj osobnom živote.
📍 Prednáška sa bude konať prezenčnou formou a je možné sa jej zúčastniť osobne na Ekonomickej univerzite v Bratislave (budova V1, miestnosť B107) 🆓

☝️ Ak vás obsah zaujal, môžete nás sledovať kliknutím na Centrum Rodinného Podnikania | Family Business Center pre viac podobných informácií ℹ!