Workshop: Rozvoj ženského podnikania a podpora internacionalizácie MSP v Českej republike

V piatok (25. 11.) sa na Obchodnej fakulte EU v Bratislave uskutoční ďalšia z prednášok s expertkou z praxe, ktorá prijala pozvanie Eleny Kašťákovej, členky Centrum Rodinného Podnikania | Family Business Center. 😊 Tešíme sa na vás Katerina.

ℹ Katerina Haring je podnikateľka, viceprezidentka Femmes Chefs d’Entreprises Mondiales – FCEM World Europe, čestná prezidentka Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek. Dlhodobo sa venuje rozvoju ženského podnikania v Českej republike, ale tiež podnikania žien na medzinárodnej úrovni (aj vďaka pozícii viceprezidentky celosvetovej asociácie podnikateliek FCEM). Je ambasádorkou celosvetovej kampane na podporu žien Women’s Entrepreneurship Day Organization (WEDO) / #ChooseWOMEN, ktorá prebieha v 140 krajinách po celom svete. Založila niekoľko spoločností a neziskových organizácií. Posledná z nich je European Defence Readiness Chamber, ktorú založila v roku 2021, pred začiatkom vojny na Ukrajine. Medzinárodnému obchodu a spolupráci sa venuje už od štúdia na VŠ v Moskve. Má skúsenosti z práce na ZÚ ČR v Rusku, kde mala na starosť viac ako 400 českých firiem, ktoré vtedy mali v Rusku svoje zastúpenie.

☝️ Ak vás obsah zaujal, môžete nás sledovať kliknutím na Centrum Rodinného Podnikania | Family Business Center pre viac podobných informácií ℹ!