Webinár „Challenges of Family Firms during Covid-19“

Vážený priatelia, majitelia rodinných firiem, podnikatelia, kolegovia, študenti a nadšenci rodinného podnikania,

Je nám veľkou cťou pozvať vás na náš prvý celosvetový webinár „Challenges of Family Firms during Covid-19“, ktorý organizuje Centrum rodinného podnikania spolu s IBERA.

Poďte spolu s nami a svetovými rečníkmi diskutovať, zdieľať skúsenosti, vzájomne sa inšpirovať a obohacovať už 16. marca 2022, v čase od 16:00 hod. do 18:00 hod. (CET), prostredníctvom platformy MS Teams. Počet miest je limitovaný a webinár prebieha v anglickom jazyku. Vstup je voľný, zaregistrujte sa ešte dnes na https://tinyurl.com/258ub56c a potvrďte vašu účasť v maily.

Sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou komunity profesionálov v oblasti rodinného podnikania. Na webinári sa predstavia významní rečníci ako Dr. Tom Deans, ktorý je autorom knihy Every Family’s Business – najpredávanejšej knihy o rodinnom podnikaní a je členom Centra rodinného podnikania; Dr. Emanuele Preve, ktorý je CFO v skupine Riso Gallo – 6. generácie Family Business a Business Angel, StartUp Mentor; Prof. Rania Labaki, ktorá je riaditeľkou EDHEC Family Business Research Center a Family Business Fellow na Cornell University a The Family Firm Institute, tiež členka predstavenstva IBERA; Prof. Rodrigo Basco je súčasťou rodinnej argentínskej firmy 4. generácie, American University of Sharjah, predseda predstavenstva STEP Project Global Consortium. Webinár budú moderátorky sprevádzať Prof. Zouhour El Abaid, ktorá je generálnou koordinátorkou IBERA, členka Centra rodinného podnikania, Prof. Bettina Lynda Bastian, ktorá je dekankou na College of Business and Financial Sciences, Royal University for Woman v Bahrajne a doc. Monika Naďová Krošláková, ktorá je zakladateľkou a osobnosťou Centra rodinného podnikania, členka IBERA a spolumajiteľka rodinnej firmy 2. generácie.

Za skvelú prácu sa chceme poďakovať aj organizačnému výboru: Prof. Hani Chaarani, doc. Monika Naďová Krošláková, Prof. Zouhour El Abaid, Dr. Danielle Khalife-Fraiha, doc. Heba Badawy, Prof. Adel Ryan, doc. Elena Kašťáková, Prof. Mona Gamal Eldin, Dr. Mohar Yusof, doc. Sergio Rodríguez Clariana, Dr. Andrea Tomášková a Dr. Slimane ED-DAFALI.

#familyfirms #familybusinesscenter #covid19 #webinar #workshop

Aktivity nášho centra a ďalšie zaujímavé webináre sledujte na FBC

Tešíme se na vás, Centrum Rodinného Podnikania I Family Business Center,  doc. Monika Naďová Krošláková, doc. Elena Kašťáková, Prof Hani El-Chaaran, dr. Tom Deans, dr. Mohar Yusof, Prof. Zouhour EL- ABIAD, doc. Sergio Rodríguez Clariana, dr. Silvana Mariel Muñoz, dr. Andrea Tomášková, dr. Judit Csákné Filep, dr. Oldřich Dutý, dr. Slimane ED-DAFALI.